חולים מספרים

"

22 לינואר 2014

לדוקטור ברנר היקר,

אין מילים בפי להודות לך על שהצלת את חיי.

הגעתי אליך לטיפול לפני שנה. באתי במיוחד מבוסטון, ארצות הברית, עם סרטן קשה ביותר, בדרגה גבוהה, אחרי שכל רופא שטיפל בי יעץ בהחלטיות על ניתוח קשה ומסוכן להוצאת כיס השתן, אשר לו תופעות לוואי חמורות וסיכון מוות על שולחן הניתוח. הטיפול במרכז "ניו הופ" היה תקוותי האחרונה להמנע מניתוח זה.

אחרי טיפול בהיפרתמיה אצלכם שארך 8 שבועות, חזרתי לבוסטון, וביופסיה שנעשתה לי שם הראתה שהסרטן נעלם כליל. האורולוג המטפל לא האמין למראה עיניו, ואמר: "זה מהשמיים—זה מתפילות!"

בנוסף לטיפול המסור והמצליח כל כך, אני רוצה לומר שמעולם לא נתקלתי ברופא אשר כל כך דואג לחולים שלו. והסגל שלך כולו מורכב מאנשים נפלאים. האח והאחות המטפלים, רפי ומרים, עושים עבודה יוצאת מן הכלל במסירותה לחולה. וכל עובדי המשרד גם כן. ממש תענוג לבוא לטיפול.

בברכה חמה,

 אמיר א.

פרופסור למתמטיקה, אוניברסיטת בוסטון

"
- שם 1, תפקיד 1
"

המסע להצלת חיי:קייב ניו יורק סינגפור תל-אביב

אני לנה, יהודיה בת 45 ילידת אוקראינה

למדתי וחייתי מספר שנים בארצות הברית ולפני כמה שנים נשלחתי על ידי חברה מסחרית בנקאית לנהל את הסניף  בסינגפור. עברתי לשם עם בעלי ובתי ונהננו מכל רגע.

לפני 4 שנים חרב עולמי. התגלה גידול ממאיר בשד. כאשה צעירה עם מודעות עצמית גבוהה ניסיתי להימנע מכריתת השד אך בתחילת 2013 עברתי את הניתוח. נמצא אצלי גידול אגרסיבי במיוחד ובבדיקת בלוטות שהוצאו מבית השחי נמצא כי 40 מהן מכילות תאי גידול. זהו מדד חמור ביותר המצביע על סיכויים של למעלה מ 80% להישנות המחלה.

ואכן, חצי שנה לאחר הניתוח בא לי את אשר יגורתי. המחלה עברה לעור ולבלוטות בבית החזה והוגדרתי בשלב 4 של המחלה.

הרופאים בסינגפור, סין וארצות הברית איתם התייעצתי הציגו לי תמונה שחורה ונכנסתי לדיכאון עמוק. הם הציעו ניתוחים קשים וטיפולי כימותרפיה עם תופעות לוואי חמורות וסיכויי הצלחה לא גבוהים.

בליבי חשתי כי אינני רוצה טיפולים אלה הן מאחר ונוגדים את אופיי והן משום שסיכויי ההצלחה נראו לי מועטים.

הלכתי אחר ליבי והאינטואיציה שלי וחיפשתי מזור בכל העולם. בחיפושי מצאתי מיידע על מרכז רפואי גדול וידוע בתל-אביב הנקרא "ניו-הופ"=תקווה חדשה. את המכון מנהל רופא שהינו אונקולוג ידוע בישראל אשר התמחה במרכז הגדול בעולם בסרטן , בית חולים ממוריאל סלון קטרינג בניו יורק אך למרות זאת מאמין ומיישם שיטות אשר אינן קיימות בבית החולים בארץ אך קיימות בבתי חולים גדולים מאד בעולם, שיטות של רפואה משלימה- אינטגרטיבית בטיפול בסרטן. קיבלתי אינפורמציה מחולים רבים מארצות רבות בעולם כמו אוסטרליה, רוסיה, קניה, ארצות הברית ועוד, ומכולם המלצות חמות על המרכז ועל מנהלו.

הגעתי לישראל ביוני לפני שנה. כל הדרך מסינגפור בכיתי וחרדתי מה יעלה בגורלי.

הגעתי למרכז ניו הופ ופגשתי רופא חייכן ואופטימי אשר נסך בי ביטחון ותקווה גדולה. התחלתי את הטיפולים במכון אשר הציע לי ואשר כללו היפרתרמיה, גלוונותרפיה, עירויי ויטמינים וטיפול בדיאטה ותוספי מזון.

הטיפול בהיפרתרמיה מבוסס על מחקרים רפואיים המראים כי ניתן להרוס תאי גידול על ידי החדרת חום גבוה לאזור המחלה. בעוד שתאי גידול נהרסים על ידי החום, תאים בריאים אינם נפגעים ולכן הטיפול הוא ללא כאבים ותופעות לוואי או נזקים לגוף.

הטיפול בגלוונותרפיה מבוסס על החדרת זרם חשמלי ישיר לאזור תאי הגידול. זרם חשמלי  ישיר מצליח לחזור לתוך התא הסרטני ולפגוע בחומר הגנטי שלו.

בעירויים מכניסים חומרים המחזקים את המערכת החיסונית ואת הגוף וכמו כן הם כוללים מינונים גבוהים של ויטמין C  המסוגלים לגרום נזק לתאים סרטניים.

הדיאטה שהדריכו אותי מטרתה לצרוך מזונות המכילים מרכיבים נוגדי סרטן ולהימנע מסוגי מזון המעודדים את תאי הסרטן לגדול כמו סוכר.

תוספי מזון הם בעלי השפעה על מערכת החיסון וגם השפעה על פעילות תאי הסרטן.

כבר בשבועות הראשונים הבחנתי כי הגידולים שצמחו לי בדופן בית החזה הלכו וקטנו ולאחר כחודשיים טיפול הם נעלמו לחלוטין. בדיקות שעשיתי בתום 3 חודשי טיפול הראו כי התנקיתי לחלוטין מכל תאי הסרטן בגוף שלי.

לאחר תום הטיפולים ולפני נסיעתי בחזרה לסינגפור, הודרכתי על ידי ד"ר ברנר וקיבלתי רשימה של חומרים שתפקידם למנוע את הישנות המחלה.

בשנה האחרונה עברתי שוב ושוב בדיקות רפואיות אשר הראו כי אני נקיה לגמרי.

הרופאים האונקולוגיים שנבדקתי אצלם הן בסינגפור והן בארצות הברית (לשם חזרתי לאחרונה) נדהמו מהתוצאות ולמרות זאת עדין צופים עתיד קשה.

חזרתי על כן לישראל ושוב נתקלתי בגישה האופטימית של ד"ר ברנר המעודד אותי והמדריך אותי כיצד להתנהל בעתיד כדי למנוע את התחדשות המחלה.

המסע שלי מכל רחבי העולם לישראל היה הצעד המוצלח ביותר שעשיתי מאז שחליתי. האופטימיות, המקצועיות והמחשבה לא "בתוך הקופסה" של ד"ר ברנר הם אשר הדריכו אותי בניצחון על המחלה למרות כל התחזיות של המנבאים שחורות. אמשיך בדרכו ואני מקווה ומאמינה שבדרך זו אמשיך לגדל את בתי האהובה שנים רבות.

לנה

"
- שם 2, תפקיד 2