ד"ר יוסף ברנר אונקולוג מומחה

ד"ר יוסף ברנר נבחר לכהן כנשיא האיגוד העולמי להיפרתרמיה קלינית:תעודה של ד"ר יוסף ברנר. רפואה אינטגרטיבית בסרטן

ד"ר יוסף ברנר, אונקולוג

ד"ר יוסף ברנר הינו מייסד ומנהל יוצא של המרכז רפואי "ניו-הופ" לטיפולים ברפואה אינטגרטיבית והיפרתרמיה בסרטן, בתל אביב. לאחר 20 שנה של ניהול המכון פרש לגמלאות וכיום ממשיכת דרכו היא הבת שלו, ד"ר אגם ברנר. מייסד ומנהל יוצא של המכון האונקולוגי והיחידה לתיירות מרפא אונקולוגית בבי"ח ע"ש א. וולפסון בחולון.

חלוץ הרפואה האינטגרטיבית בסרטן בארץ ובעולם

דוקטור יוסף ברנר, אונקולוג מומחה לרפואה משלימה, הינו חלוץ המטפלים באמצעות רפואה אינטגרטיבית בסרטן בישראל. ניסיונו כאונקולוג בעל מוניטין עולמי ומקומי נרכש במשך למעלה משלושה עשורים, במהלכם טיפל בחולים רבים עם סוגי סרטן שונים. לפני כשלושה עשורים החל ד"ר ברנר ללמוד את תחום הרפואה המשלימה במזרח הרחוק, באירופה ובארצות הברית, והתמחה בו תוך התמקדות ברפואה האינטגרטיבית בסרטן.

דרכו של אונקולוג

ד"ר יוסף ברנר הינו מראשוני האונקולוגים בארץ. ד"ר ברנר הינו בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א. עם תום לימודיו התמחה ברפואה פנימית ובהמשך התמחה גם באונקולוגיה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר. בהמשך, יצא להתמחות בארה"ב באונקולוגיה רפואית (Medical Hematology-Oncology) במרכז הגדול בעולם לטיפול בסרטן בניו-יורק Memorial Sloan Kettering Cancer Center, וכן התמחה בהקרנות (רדיותרפיה) במרכז הרפואי רוד איילנד של אוניברסיטת בראון בארה"ב. בשובו לארץ נענה להצעה להקים מכון אונקולוגי בבי"ח וולפסון, אשר נוהל על ידו שנים רבות. לאחר מכן ניהל ד"ר יוסף ברנר את נושא האונקולוגיה באגף תיירות המרפא באותו בית חולים. ד"ר ברנר כתב כ-40 מאמרים רפואיים אשר פורסמו בעיתונות האונקולוגית המובילה והרצה והציג עבודות בכנסים בישראל וברחבי העולם.

ההתמחות: רפואה אינטגרטיבית בסרטן

בשנות ה-90 החל ד"ר ברנר להתמחות בארץ ובעולם בשיטות השונות של הרפואה המשלימה והאינטגרטיבית בסרטן, זאת עקב ההכרה כי הטיפולים האונקולוגיים יעילים באופן חלקי בלבד ולא הייתה התקדמות משמעותית בטיפולים אלה. לכן, ד"ר יוסף ברנר החל להתוודע לשיטות טיפול נוספות כדי לנסות לשפר את יעילות הטיפולים. כאשר התוודע אל שיטת הטיפול בהיפרתרמיה, השתלם גם בה ורכש את הציוד המתאים עבור המרכז הרפואי "ניו-הופ", אותו הקים ליישום השיטות הנ"ל. גם כיום ממשיך ד"ר ברנר לפקוד מרכזים רפואיים לרפואה משולבת בסרטן באירופה ובאמריקה, הן כמבקר והן כמרצה ויועץ.

בעובי הקורה ובלב העשייה

ד"ר יוסף ברנר מרבה להרצות בכנסים בינלאומיים בתחום הטיפול האינטגרטיבי בחולי סרטן. הוא חבר הן בארגונים האונקולוגיים החשובים (כמו ASCO) והן בארגוני רפואה משלימה ואינטגרטיבית לטיפול בסרטן בארץ ובעולם. לאחרונה כיהן ד"ר ברנר כנשיא האיגוד הבינלאומי להיפרתרמיה קלינית – ICHS(International Clinical Hyperthermia Society). עד היום פרסם ד"ר ברנר למעלה מ-40 מאמרים בתחום רפואת הסרטן.

ד"ר יוסף ברנר כחולה סרטן

ד"ר ברנר עצמו חלה במחלת סרטן ערמונית. הוא טופל בטיפולים משולבים, הן בהקרנות קונבנציונליות והן בטיפול אלטרנטיבי בסרטן בתוספי מזון, תזונה, היפרתרמיה, עירויי ויטמין C ועוד.

הידע והניסיון מתורגמים לתוך ספר

ד"ר יוסף ברנר הינו אחד הבודדים בעולם המכירים את מחלת הסרטן הן כאונקולוג מומחה שנים רבות, הן כרופא המטפל בסרטן בשיטות של רפואה משלימה-אינטגרטיבית והן כחולה סרטן אשר עבר טיפולים קונבנציונליים ומשלימים במקביל. לכן, ד"ר יוסף ברנר ריכז את כל הידע שלו לתוך ספר אחד בו הוא מציג את הטיפול בסרטן מנקודות מבט של מומחה למחלה מכל 3 הזויות שלה. ספרו "תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת", תורגם עד היום לאנגלית, רוסית ולאחרונה גם לסינית, ומהווה מקור מידע נרחב ביותר לחולי סרטן אודות שיטות הטיפול והגישה הנכונה לטיפול בסרטן.