"תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת"

תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת

ספר המידע (TEXTBOOK) הנרחב ביותר ברפואה משלימה לחולי סרטן

מאת ד"ר יוסף ברנר

מידע זה שם המשחק

בעבר, חולים בכלל וחולי סרטן בפרט, שמו את יהבם על הידע של הרופא המטפל והיו חשופים מעט מאד למידע על מחלתם. כתוצאה מכך, החולים פסעו תמיד בדרך שהתווה להם הרופא המטפל. לא היה להם מידע על דרכי טיפול נוספות והשוואתם לדרך הטיפול שהומלצה להם.
כיום המצב הפוך לחלוטין. החולים מחפשים מידע כדי שיוכלו להשתתף בהחלטות הטיפוליות. מידע רב על כל מחלה, על דרכי הטיפול, על תוצאותיהם ונזקיהם הפוטנציאליים, קיים באופן נרחב ביותר בכל רחבי האינטרנט.
אולם, "מרוב עצים לא רואים את היער"- לעיתים קרובות המידע כה מרובה שהחולה הולך לאיבוד ביער המידע. לעיתים קרובות קשה לחולה לעמוד על העיקר לעומת הטפל, האם המידע מדויק או לא, האם המידע חשוב או שולי, האם זה כל המידע או רק חלקו וכ"ו.

"תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת"

"תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת", ספרו החשוב של דוקטור יוסף ברנר, אונקולוג מומחה ומייסד המרכז הרפואי ניו הופ לרפואה משלימה בסרטן, בא לעזרת החולים כדי לפשט ולהבהיר את כל נושא טיפול בסרטן ללא כימותרפיה.

שם הספר "תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת" מבטא את התחושה של כל חולה סרטן, תחושה שחווה ד"ר יוסף ברנר באופן אישי כאשר חלה במחלה, תחושה של רצון להיפטר מהמחלה ולזרוק אותה "לכל הרוחות".

בספרו, ד"ר יוסף ברנר מנסה להנגיש לחולים את כל המידע על הטיפולים המשלימים בסרטן בשפה פשוטה, ברורה ובהירה לכל קורא (ולא רק לקוראים השייכים למקצוע הרפואה).

לראות את הסרטן מ 3 זוויות שונות

בשוק קיימים ספרים רבים בנושא הטיפול בסרטן. אולם מרביתם מציגים לחולים את נקודת ההשקפה של מחבר הספר לגבי הטיפול במחלה. חלק מהמחברים הם אונקולוגים ללא ידע על רפואה משלימה בסרטן, חלק מהמחברים הינם מטפלים ברפואה משלימה ללא ידע מעמיק באונקולוגיה וחלק מהמחברים הינם חולי סרטן ללא ידע ברפואה כלל.

לעומת זאת, בספרו "תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת" חושף ד"ר יוסף ברנר את ניסיונו האישי בטיפולים במחלת הסרטן תוך ראיית המחלה משלושה כיוונים שונים: כרופא אונקולוג, כרופא העוסק ברפואה משלימה וכחולה סרטן, שעבר בעצמו טיפולים ברפואה הקונבציונלית בשילוב עם רפואה משלימה והיפרתרמיה.

ספר זה מהווה את המקור המקיף והנרחב ביותר של מידע לחולי סרטן על שיטות מתחום הרפואה המשלימה למניעה ולטיפול במחלה זו. הספר מבוסס על ניסיונו רב השנים של ד"ר יוסף ברנר בטיפול בסרטן ברפואה קונבנציונלית וברפואה משלימה, ועל מאמרים רפואיים אשר פורסמו בספרות הרפואית הקונבנציונלית בנושא הרפואה המשלימה.

"תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת" מפרט את הטיפולים המשלימים המתאימים לסוגי הסרטן השונים, מהי תזונה נכונה לחולי סרטן ומהם הרגלי החיים שאותם צריך לשנות. הספר עונה על שאלות כגון: כיצד ניתן לטפל במחלת הסרטן בעזרת חום (היפרתרמיה)? האם מותר וצריך להשתמש בסוגי הוויטמינים והמינרלים השונים? בספר מפורטת השפעתם של תוספי מזון כמו הורמונים, אנזימים, חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא על מחלת הסרטן: אמצעי הטיפול לסימפטומים שונים כמו חוסר תאבון, בחילות,
שלשולים ועוד: והיכולת של תוספי מזון לשפר את היעילות ולהפחית את הרעילות של כימותרפיה והקרנות.
הספר תורגם לאנגלית, רוסית וסינית.

לרכישה צרו עמנו קשר
03-5467733